VV Gorredijk

voorbeschouwing drachten 1 - gorredijk 1

𝗡𝗘đ—Ģ𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 âšŊ
En niet zomaar ÊÊn. Een ware kraker staat gepland voor aanstaande zondag. Op Sportpark De Peppel zullen de nummer 2 en 1 van de competitie met elkaar de strijd aangaan. Drachten volgt Gorredijk op slechts drie punten, waardoor de belangen enorm zijn.

Gorredijk had de kaarten op paasmaandag iets gunstiger kunnen hebben liggen. Bij een overwinning op Oerterp zou het logischerwijs een voorsprong van zes punten op Drachten hebben genomen. Maar tevergeefs. Gorredijk moest haar meerdere erkennen in Ureterp (5-2). En dat is toch een tegenvaller.

Desalniettemin zijn onze mannen gemotiveerd om hun voorsprong als koploper uit te breiden. Daarnaast wil ons vlaggenschip de eerdere 1-5 nederlaag rechtzetten. Ook Drachten zal tot het uiterste gemotiveerd zijn om Gorredijk opnieuw te verslaan en het slot van de competitie nog spannender te maken.

Spanning en sensatie zondag, dat is zeker. Onze jongens kunnen de steun daarom goed gebruiken. Dus, geen excuses. Tot zondag! 👊

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media