VV Gorredijk

Onze webshop

voorbeschouwing gorredijk 1 - Renado 1

𝗡𝗘đ—Ģ𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 âšŊ
In tegenstelling tot de aankondiging van vorige week willen we het ditmaal wel in ÊÊn keer goed doen… Aankomende zondag speelt Gorredijk een thuiswedstrijd tegen VV Renado uit Sint Nyk!
Het was vorige week een aardig gerommel met het verplaatsen van de wedstrijd Gorredijk – Oerterp. Excuus voor de verwarring! Uiteindelijk werd de competitiewedstrijd afgelast en vervangen door een oefenpot op Sportpark Kortezwaag. Gorredijk zegevierde door de mannen uit Ureterp met 2-0 te verslaan, waardoor onze jongens een prima duel in de benen hebben.
Zondag hervatten we de competitie tegen het goed presterende en de nummer vier Renado. De ploeg van oud-Gorredijk trainer Johan van Slooten volgt ons vlaggenschip op twee punten en kan bij een overwinning letterlijk en figuurlijk de lachende derde worden.
Aan Gorredijk de taak om daar een stokje voor te steken en de punten in eigen huis te houden. Daar gaan we voor! De eerste van 2024, oant snein đŸĢĄ
Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media