VV Gorredijk

Onze webshop

𝗡𝗘𝗫𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽
Gorredijk treedt zondag aan op Sportpark Tred Iene in Oosterlittens. Daar zal ons vlaggenschip de zoektocht naar het eerste resultaat in 2023 voortzetten. Want het wil dit jaargang nog niet vlotten. Ook afgelopen speelronde stond er een sombere eindstand op het scorebord.

In een ondermaats duel van beide kanten kwam Gorredijk tegen Akkrum niet als winnaar bovendrijven. (0-2) Voor de winterstop won Gorredijk haar laatste vijf wedstrijden, waardoor het een redelijke marge ten opzichte van de gevarenzone heeft. Toch zullen er punten moeten worden gepakt en zijn de aankomende weken belangrijk.

Oosterlittens pakt hier en daar de punten wel. Vorig jaar ontliep de ploeg op haar na degradatie, dus om momenteel op plaats vijf te staan is niet gek. Dat is een plekje boven Gorredijk en bij een overwinning worden de Littensers gepasseerd door de Gedyksters.

Hopelijk kan Gorredijk na afloop met perspectief Sportpark Tred Iene verlaten. Daar gaan we voor!

Graag tot zondag 👊

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media