VV Gorredijk

Duurzaam voetballen

 Beste leden,

Wij zijn verheugd jullie te informeren over een nieuwe initiatief dat Gorredijk in samenwerking met Sebas de Jong van Atelier Ambacht heeft gelanceerd: de inname en verkoop van tweedehands voetbalartikelen

Vanaf nu kun je jouw gebruikte maar nog goede voetbalschoenen, keepershandschoenen en scheenbeschermers inleveren om een ander blij te maken. De voetbalschoenen die niet meer worden gebruikt, kunnen mogelijk nog van dienst zijn voor een medelid van onze club. Alle ingeleverde artikelen worden zorgvuldig gepoetst en tijdens de afhaalmomenten tegen een vrijwillige bijdrage verkocht. De opbrengsten komen volledig ten goede aan onze club, waarmee we onder andere de contributie laag kunnen houden.

Wat nemen we onder andere in?
– Voetbalschoenen
– Keepershandschoenen
– Scheenbeschermers

Voorwaarden voor inlevering:
 – Schoenen dienen vast te zitten aan de veters
– Keepershandschoenen mogen geen gaten hebben; slijtplekken zijn acceptabel
– Scheenbeschermers dienen schoon te worden ingeleverd
– Schoenen moeten schoon zijn en nog goed genoeg voor een volgende ronde

Waar en wanneer?
De artikelen kunnen worden ingeleverd op alle dagen in de hiervoor opgestelde container of in de voetbalkantine bij de bar.

Adres:
Sebastiaan en Lisette
Langewal 41
8401 DE  Gorredijk
Telefoon: 0646170212

Ophaal/pasdag
De verkoopdag vindt plaats op vrijdagen (op afspraak). De artikelen kunnen worden gereserveerd in de shop en zijn alleen beschikbaar voor spelende clubleden. De aankopen kunnen uitsluitend worden opgehaald door het desbetreffende lid. 

Betalingen kunnen alleen gedaan worden contant of via een opgestelde betaalverzoek van de club.

Website: https://noordelijkambacht.nl/actuele-aanbod

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media