VV Gorredijk

Team van de week: j08-1

Elke week staat er een team in de schijnwerpers binnen onze vereniging. Hiermee vieren we niet alleen sportieve prestaties, maar erkennen we ook de toewijding en teamgeest binnen onze teams en mooie club! 

Gorredijk j08-1 - boornbergum jo8-1

De spelers van Gorredijk JO8 hebben er weer zin in.

We missen 2 van onze spelers, maar met z’n zessen moet het lukken! We spelen vandaag tegen Boornbergum JO8. De vorige wedstrijd waren we aan elkaar gewaagd met een eindstand van 3-3, dus we weten wat ons te doen staat.

 

De aftrap is voor Boornbergum en als snel volgt er een doelpunt en staan we met 0-1 achter. Er volgen vele kansen aan beide kanten, maar dan krijgt Niek de bal en geeft een prachtige voorzet en zo krijgt Mees de kans om te scoren en dat lukt! 1-1

Net voor de rust schiet de tegenpartij op doel en is het 1-2.

 

Na de rust neemt Tieme als aanvoerder de aftrap en gaan we er weer voor. Boornbergum schiet op het doel, maar Riemer houdt deze keurig tegen en schiet over de spelers heen naar voren waar Sil klaar staat om de bal aan te nemen. Hij neemt de bal mee, en scoort de 2-2

 

Boornbergum laat het er niet bij zitten. Er volgen wederom vele kansen maar dan krijgt de spits door een verdedigingsfoutje van Gorredijk een mooie kans en helaas is deze voor onze keeper onhoudbaar 2-3. De wedstrijd gaat door en Gorredijk gaat nog steeds voor de winst. Teije krijgt de bal en schiet op doel. 3-3

In de laatste minuten lukt het Boornbergum om langs de verdediging te komen en scoren zij de 3-4. Helaas gaan we niet met de winst naar huis, maar het was een leuke wedstrijd en we hebben ons best gedaan.

Volgende week gaan we er weer tegenaan!

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media