VV Gorredijk

voorbeschouwing gorredijk 1 - Oldemarkt

𝗡𝗘𝗫𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛

Zondag speelt onze hoofdmacht haar eerste thuiswedstrijd van de competitie in het seizoen 2023/2024. Op Sportpark Kortezwaag openen wij onze deuren voor VV Trinitas , afkomstig uit Boijl.

Vorige week zegevierde Gorredijk door Oldemarkt met 6-0 te verslaan. Een prachtig begin voor onze selectie en een mooi competitiedebuut voor Johannes Veenema. De puzzelstukken vielen 90 minuten lang op hun plaats, waardoor Oldemarkt er op eigen veld niet aan te pas kwam. Dit vertrouwen neemt Gorredijk mee naar de wedstrijd tegen Trinitas.

Trinitas, dat op haar beurt eveneens een zege boekte, in de derby van Weststellingwerf tegen Olyphia trokken de mannen uit Boijl aan het langste eind (4-2). Zowel Gorredijk als Olyphia komen na de eerste competitieronde goed uit de verf, maar zondag zal blijken wie er ruimte heeft voor een extra laagje! 🎨

Wij hopen uiteraard op een mooi vervolg en nodigen u daar van harte voor uit! Om een niet te weigeren aanbod te doen, kunnen wij u mededelen dat het ook nog eens zondag Super Sunday is op Sportpark Kortezwaag. En uit ervaring kunnen wij vertellen dat dit mooi is. Heel mooi zelfs. Wat? Super mooi! Natuurlijk! Want DJ Arne is uiteraard ook van de partij 🤩

Genoeg gezegd. Tot zondag! 👊

 

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media