VV Gorredijk

Onze webshop

voorbeschouwing gorredijk 1 - Oldeboorn 1

𝗡𝗘𝗫𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽
𝗡𝗘𝗫𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽ Dit weekend sluit Gorredijk het drieluik aan bekerwedstrijden af door zondag Sportpark Kortezwaag te openen voor de nummer twee in de bekerpoule, V.V. Oldeboorn. Gorredijk won met 10-0 in haar eerste wedstrijd tegen Aengwirden en nam drie punten mee vanaf een zonnig sportpark ‘T Paradyske door Langezwaag met 1-7 te verslaan. De volle buit voor de ploeg van Johannes Veenema! 

Oldeboorn won ook haar bekerwedstrijden, zij het met kleinere uitslagen, maar uiteindelijk zijn het natuurlijk alleen de punten die tellen.Daarom is er komende zondag nog om alles te spelen en zullen de teams onderling moeten bepalen wie er verder bekert!

We willen graag samen met jullie de oefen- en bekercompetitie op een mooie manier afsluiten! Door in de beker, lekker weer en DJ Arne die het ritme van de 3e helft bepaald. Ik wist het wel!

Schitter niet door afwezigheid, tot zondag 👊

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media