VV Gorredijk

voorbeschouwing gorredijk 1 - aengwirden 1

𝗡𝗘𝗫𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽
We gaan weer los! Aanstaande zondag staat de eerste officiële wedstrijd van het seizoen op het programma. Gorredijk begint de bekercampagne tegen Aengwirden, een tegenstander die ze voor het laatst in 2013 zijn tegengekomen tijdens een oefenwedstrijd.

Tien jaar later staat hoofdtrainer Johannes Veenema aan het roer. Hij is de afgelopen weken met een grote en fanatieke ploeg in de voorbereiding bezig geweest. Er zijn al een aantal oefenwedstrijden afgewerkt en ook werd er vorige week aan de Opsterland Cup deelgenomen. Helaas werd er in de finale na strafschoppen van Oerterp verloren.

Onze selectie zal gemotiveerd zijn om de eerste officiële wedstrijd naar hun hand te zetten, en we nodigen u graag uit om te komen genieten van het spel en de zon. Laten we samen toosten op een nieuw en succesvol voetbalseizoen!

Tot zondag 👊

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media