VV Gorredijk

Rabobank clubsupport: stem op vv Gorredijk

𝗦𝗧𝗘𝗠 𝗘𝗡 𝗦𝗧𝗘𝗨𝗡 𝗩𝗩 𝗚𝗢𝗥𝗥𝗘𝗗𝗜𝗝𝗞 ⚽
Aankomende maandag 4 september is de Rabobank Clubsupport- actie weer terug! Een prachtig initiatief van de Rabobank om verenigingen en stichtingen verder te helpen. Ook wij als voetbalvereniging VV-Gorredijk zijn gebaat bij dit support. Door zoveel mogelijk stemmen op te halen krijgen wij geld van de Rabobank wat wij gelijk kunnen investeren in bijvoorbeeld trainingsfaciliteiten voor onze jeugd en onderhoud rondom ons sportpark.

𝗛𝗼𝗲 𝗸𝗮𝗻 𝗶𝗸 𝘀𝘁𝗲𝗺𝗺𝗲𝗻? Door in te loggen in de app of op de Rabobank website en via ‘Zelf regelen’ en vervolgens ‘Mijn Lidmaatschap’ kan je klikken op Rabo ClubSupport. Ga naar de zoekbalk en toets in 𝗩𝗩𝗚 en zet hier een vinkje achter. Bevestig op het laatst uw stem ✅

𝗦𝗧𝗘𝗠𝗠𝗘𝗡 𝗞𝗔𝗡 𝗩𝗔𝗡𝗔𝗙 𝗠𝗔𝗔𝗡𝗗𝗔𝗚 𝟰 𝗦𝗘𝗣𝗧𝗘𝗠𝗕𝗘𝗥

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media