VV Gorredijk

Onze webshop

wisselmoment kledingpakket

Beste leden, Wat een fantastische start van ons wisselmoment voor de kledingpakketten afgelopen zaterdag! 🛍️ Tussen de 75% en 80% van de kledingpakketten zijn al omgewisseld. Dat is een positieve respons waar we enorm blij mee zijn! 😄

Voor iedereen die afgelopen zaterdag niet in de gelegenheid was om langs te komen, bieden we een tweede kans. Donderdag 31 augustus, tussen 19:30 en 20:30, staan wij klaar in de kantine om de laatste kledingpakketten om te wisselen. 🧦 En laten we niet vergeten, als je afgelopen zaterdag geen senioren sokken hebt ontvangen, dan kun je deze ook donderdagavond bij ons komen ophalen.

Laten we samen zorgen voor een geweldige start van het nieuwe seizoen in onze splinternieuwe tenues! 💪⚽

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media