VV Gorredijk

de mooiste tribune van friesland

Deze week werden wij blij verrast door de nominatie van Nederlandse Velden, die onze tribune kandidaat heeft gesteld als mooiste tribune van Friesland. Wij zijn natuurlijk super trots op onze tribune en daarom ook erg blij met deze nominatie!

Gorredijk zou Gorredijk niet zijn als er in een competitie niet mee zou worden gedaan om de prijzen… Dus stem daarom op ons! En wie weet mogen wij ons straks kronen als trotse winnaar van de mooiste tribune van Friesland โšฝ๐Ÿคฉ

๐—›๐—ผ๐—ฒ ๐—ธ๐—ฎ๐—ป ๐—ท๐—ฒ ๐˜€๐˜๐—ฒ๐—บ๐—บ๐—ฒ๐—ป?
Geef je top 3 door via ๐Ÿ“ฑ Whatsapp ( 0645694873 )
of via mail ๐Ÿ–ฅ( tribune@nederlandsevelden.nl ).

๐—”๐—น๐—น๐—ฒ๐—ฒ๐—ป ๐—ฒ๐—ฒ๐—ป ๐˜ƒ๐—ผ๐—น๐—น๐—ฒ๐—ฑ๐—ถ๐—ด ๐—ถ๐—ป๐—ด๐—ฒ๐˜ƒ๐˜‚๐—น๐—ฑ๐—ฒ ๐˜๐—ผ๐—ฝ ๐Ÿฏ ๐—ฑ๐—ผ๐—ฒ๐˜ ๐—บ๐—ฒ๐—ฒ.
De genomineerde tribunes zijn:
โšฝ๏ธ VV Akkrum
โšฝ๏ธ Voetbal Vereniging Balk
โšฝ๏ธ V.V. Blija
โšฝ๏ธ sc Bolsward
โšฝ๏ธ Voetbalvereniging Dokkum
โšฝ๏ธ Geel Wit Ameland
โšฝ๏ธ V.V.Gorredijkย  ๐Ÿ†
โšฝ๏ธ Harkemase Boys
โšฝ๏ธ SC Kootstertille
โšฝ๏ธ CSV.de Leeuwarder Zwaluwen
โšฝ๏ธ Voetbalvereniging Lemmer
โšฝ๏ธ LSC 1890
โšฝ๏ธ V.V. De Monnik
โšฝ๏ธ ONS Sneek
โšฝ๏ธ vv VIOD Driesum
โšฝ๏ธ FC Wolvega

๐—Ÿ๐—ฒ๐˜ ๐—ผ๐—ฝ: ๐——๐—ฒ ๐˜€๐˜๐—ฒ๐—บ๐—ฏ๐˜‚๐˜€๐˜€๐—ฒ๐—ป ๐˜€๐—น๐˜‚๐—ถ๐˜๐—ฒ๐—ป ๐—ฎ๐—ฎ๐—ป๐˜€๐˜๐—ฎ๐—ฎ๐—ป๐—ฑ๐—ฒ ๐˜‡๐—ฎ๐˜๐—ฒ๐—ฟ๐—ฑ๐—ฎ๐—ด ๐Ÿฎ๐Ÿฎ ๐—ท๐˜‚๐—น๐—ถ ๐—ผ๐—บ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ.๐Ÿฌ๐Ÿฌ

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media