VV Gorredijk

finalewedstrijd in gorredijk

Aankomende zaterdag verwelkomen wij SC Franeker en VV Anjum op Sportpark Kortezwaag, voor hun treffen in de finalewedstrijd om een plaats in de 3e klasse.Franeker is vastberaden om te promoveren, terwijl Anjum alles op alles zal zetten om hun plekje te behouden.

Gorredijk weet als geen ander hoe het voelt om op neutraal terrein een zenuwslopende finalewedstrijd te spelen. Vorig jaar stond ons vlaggenschip in de Blesse om te strijden voor promotie naar de tweede klasse. Helaas ging die wedstrijd verloren.

Leuk om nu aan de zijlijn als gastheer te staan! We kijken er naar uit om de spelers, staf en de grote supportersschare van beide clubs te verwelkomen!

Laten we beiden teams een flinke dosis geluk toewensen. Ze gaan het nodig hebben! 💪

𝗭𝗔𝗧𝗘𝗥𝗗𝗔𝗚 𝟭𝟳 𝗝𝗨𝗡𝗜 📅
𝗦𝗖 𝗙𝗥𝗔𝗡𝗘𝗞𝗘𝗥 – 𝗩𝗩 𝗔𝗡𝗝𝗨𝗠 ⚽
𝟭𝟰:𝟯𝟬 🕝

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media