VV Gorredijk

Voetbalvereniging Gorredijk organiseert wederom de Bloemenactie. April en mei zijn bij uitstek de maanden om uw tuin met nieuwe planten te verfraaien. Wij helpen u graag hiermee en bieden u de volgende planten aan: de Mandevilla, dit jaar met de keuze uit zelfs 3 kleuren (rode, roze en witte) de Lavendel en dit jaar hebben wij de hangpot met gemengde perkplanten en waterreservoir toegevoegd aan ons assortiment. Dit met dank aan onze sponsor Tuindorado Gorredijk. 

 

Bestellen kan tot en met zaterdag 22 april door middel van een persoonlijk facebook bericht naar onze pagina of een app bericht naar genoemde telefoonnummer met daarin uw naam, adres, telefoonnummer en bestelling. Vervolgens zullen wij ervoor zorgen dat u een betaalverzoek krijgt en dat de bloemen op zaterdag 29 april bij u voor de deur staan.

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media