VV Gorredijk

Onze webshop

Scheidsrechters gezocht

Beste voetballiefhebbers,

VV Gorredijk is op zoek naar scheidsrechters voor wedstrijden op zaterdagochtend en zaterdagmiddag. We hebben met name behoefte aan scheidsrechters voor de bovenbouw op zaterdag en zaterdag 2 (O23). Ook een aanvulling voor de zondag senioren is zeer welkom.

Als scheidsrechter zorg je voor een eerlijk en sportief verloop van de wedstrijd en draag je bij aan de ontwikkeling van de spelers. Ook behoort de mogelijkheid tot het volgen van een cursus verenigingsscheidsrechter van de KNVB tot de mogelijkheden.

Ben jij enthousiast, sportief en heb je affiniteit met voetbal? Dan is dit jouw kans om bij te dragen aan de sportieve ontwikkeling van onze jeugdteams en senioren! Interesse? Neem dan contact op met Dennis van der Poel: 06- 53 76 44 48

We zien je aanmelding graag tegemoet!

Met sportieve groet, VV Gorredijk

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media