VV Gorredijk

Onze webshop

𝗡𝗘𝗫𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽
We hebben er weer eentje, een avondwedstrijd! Aanstaande zaterdag om 19:00 uur treedt ons vlaggenschip aan tegen de mannen van VV Oerterp 1.

Voor de winterstop won Gorredijk vijf wedstrijden op rij, maar daar kon in het nieuwe jaar helaas geen zesde overwinning bijschrijven. In een beladen duel tegen koploper Dronrijp werd er met 4-2 verloren. Een frustrerende middag voor Gorredijk.

De mannen uit Ureterp zaten er zondag na 90 minuten voetbal een stuk gelukkiger bij. In een thuiswedstrijd werd Renado met 7-0 over de knie gelegd. Een lekker begin van 2023 voor de ploeg van Freerk Brouwer. Eerder dit seizoen bleef de ontmoeting op Sportpark de Griene Greide op 2-2 steken. Ook aankomende zaterdag zal er zonder twijfel een interessant duel worden uitgevochten.

En daar nodigen wij u graag voor uit! Een zaterdagavond wedstrijd in Gorredijk staat garant voor vermaak! Daarom hebben wij na de wedstrijd onze huis-DJ DJ Arne klaarstaan om er een gezellige 3e helft van te maken 🎵

Graag tot zaterdag 👊

𝗪𝗘𝗗𝗦𝗧𝗥𝗜𝗝𝗗𝗦𝗣𝗢𝗡𝗦𝗢𝗥𝗘𝗡
Muziekcafe De Compagnon
Miedema-Bos Eventservice

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media