VV Gorredijk

Onze webshop

𝗡𝗘𝗫𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽
We mogen weer! Over precies 24 uur hervat Gorredijk de competitie tegen de koploper Voetbalvereniging Dronrijp. Dat Dronrijp bovenaan staat is niet gek. De ambitie om te promoveren spreken zij al langer uit en vorig jaar ging dit in de slotseconde van de nacompetitie, net zoals bij Gorredijk op het nippertje fout.

Ook dit jaar staat er weer een goede selectie, die het gat met achtervolging tot 9 punten hebben gemaakt.

Een van die achtervolgers is, u raadt het al: Ons vlaggenschip! Gorredijk sloot de eerste helft van de competitie af met vijf zeges op rij, waardoor een het op een gedeelde tweede plek op de ranglijst staat. In 2023 kent Gorredijk een prima oefencampagne, waardoor het zich nu klaarmaakt met het echte werk.

Gorredijk zal proberen het gat te dichten en daarmee de weg omhoog door te zetten. De eerste competitiewedstrijd van 2023, let’s go 👊

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media