VV Gorredijk

De onderhoudsploeg van VV Gorredijk krijgt steeds meer last van onderbezetting, pijntjes en kwaaltjes. Ze vragen ons daarom hulp bij diverse werkzaamheden. De standaard dagelijkse werkzaamheden zullen ze blijven doen.

Daarom zitten wij als VV Gorredijk te denken om zo nu een dan met een groep enthousiaste mensen hen te ondersteunen. Dit kan en mag een vaste avond, ochtend of middag zijn. Bijvoorbeeld 1x per maand of anders.De werkzaamheden heden zullen voornamelijk bestaan uit t netjes- en onderhouden van ons sportpark. (Bladblazen, maaien, snoeien etc, etc)

Concreet de vraag: Wil je zo en dan een paar uurtjes komen helpen, meld je aan! Ken je een vader, opa, vriend of wat dan ook die door de week tijd, zin heeft en past binnen de gezellige onderhoudsploeg dan horen we dat uiteraard graag.  Vele handen maken licht werk!

Bij interesse of suggesties kan er contact worden opgenomen met Peter van der Wijk
0622081628

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media