VV Gorredijk

Onze webshop

π—‘π—˜π—«π—§ 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽
Dit weekend ontvangt Gorredijk in eigen huis het op de 7e plek geklasseerde V.V. Oosterlittens. Al jarenlang spelen Gorredijk en Oosterlittens in competitieverband tegen elkaar, wat altijd resulteert in interessante duels.

We gaan terug naar de meest recente ontmoeting. Gorredijk won met 0-3 in en zag haar kansen op de 3e periode groter worden. Voor Oosterlittens sloeg het noodlot bijna toe, maar voorkwam degradatie in de nacompetitie. Het seizoen 2022/2023 is alweer even bezig en beide teams spelen wisselvallend.

Vorige week verloor Gorredijk uit bij Akkrum (2-0) en wist het weinig te creΓ«ren. Oosterlittens maakte super sunday compleet door Renado in eigen huis met 3-2 te verslaan.

Wij hopen zondag op een overwinning voor onze jongens en dat u daar, in groten getale toeschouwer van mag zijn. Tot zondag! πŸ‘Š

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media