VV Gorredijk

Op zaterdag 24 september speelde de Jo15-2 thuis tegen Wolvega Jo15-3. Helaas werd deze wedstrijd verloren met een uitslag van 4-6. Op deze zaterdag speelde de Jo15-2 in de nieuwe competitie weer tegen Wolvega Jo15-3 met deze keer een uitwedstrijd. Wij begonnen erg sterk aan deze wedstrijd, binnen 3 minuten schiet speler Jurre de 0-1 binnen met een hele mooie afstandsschot. Wij bleven na de 0-1 erg sterk ons spel doorspelen, veel balbezit en mooie acties van alle kanten. In minuut 7 pakte speler Yaniek de bal van de tegenstander af en ging op een solo dribbel op het goal af en scoorde de 0-2 , maar de tegenstander liet het er niet bij zitten en scoorde 2 minuten later de 1-2. De twee coaches van Gorredijk o15-2 riepen naar de spelers van: Één tegendoelpunt maakt niets uit, gewoon er weer op focussen!! In minuut 12 van de wedstrijd kreeg speler Hjalmar de bal in zijn voetbal een schoot ook een keer op goal van afstand, door een lichte blunder van de keeper viel daar de 1-3 met een beetje geluk binnen, na deze goal was de tegenstander even de weg kwijt. Na de 1-3 domineerde wij weer duidelijk het spel en kregen wij vele kansen met helaas geen doelpunten. In minuut 25 was het weer zover speler Yaniek kreeg de bal gespeeld en liep met de bal een paar stappen vooruit en schoot nogmaals van afstand en jahoor daar was de 1-4. Toen was het rust…… In de rust hebben de twee coaches de spelers goed aangesproken. De spelers moesten niet te makkelijk gaan denken en lekker doorgaan met het voetballen zeiden de twee coaches. Toen begon helft nummer 2…… Helaas verzwakte vele spelers wel, waardoor de tegenstander nu vele kansen konden krijgen en ook het meeste balbezit hadden. In minuut 60 kreeg de tegenstander een grote kans waarbij de 2-4 uitkwam. Weer riepen de twee coaches van: Hou je hoofd erbij dit kunnen we wel volhouden!!!  Na de 2-4 hadden wij weer het meeste balbezit en kregen wij weer kans naar kans, en er werd daarbij weel super gevoetbald door de spelers van Gorredijk. In minuut 66 kreeg Gorredijk een vrije trap van zo’n 30-35 meter, speler Rienk stond achter de bal, en schoot de bal in één keer op het goal en scoorde daarbij de 2-5 en een extreem mooie goal!! Er waren nu nog maar 4 minuten te gaan, en Gorredijk bleef doorvechten voor nog meer goals, en dat lukte uiteraard in minuut 68 ook nog, speler Ids dribbelde met de bal vanaf de middenlijn richting het goal van de tegenstander en schoot ook van afstand en scoorde hierbij de 2-6.  De wedstrijd eindigde in een uitslag van 2-6 voor ons, de spelers en coaches van de Jo15-2 waren erg blij met de overwinning, dit smaakt naar meer overwinningen. Volgende week spelen wij thuis tegen Langezwaag Jo15-1, wat ook weer een moeilijke wedstrijd gaat worden, op naar volgende week!!!!

Verslag door Milan Oosterhof

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media