VV Gorredijk

𝗡𝗘𝗫𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽
Zaterdag staat er een bekerwedstrijd op het programma voor onze mannen! De ook in de 3e klasse uitkomende sv Steenwijkerwold komt op bezoek in Gorredijk.

En ze komen niet alleen! Een heuse bus met supporters vertrekt uit de kop van Overijssel om hun jongens te ondersteunen. Steenwijkerwold staat na vier speelrondes ongeslagen bovenaan in de 3e Klasse A. Het Steenwiekerwoldse collectief zal dus met een goed gevoel naar Friesland afreizen.

Maar ook bij Gorredijk waait een positieve wind. De laatste twee competitiewedstrijden werden gewonnen, waardoor Gorredijk zichzelf op plek vier op de ranglijst mag aanwijzen. Na een zoekende voorbereiding lijkt Gorredijk nu grip op het spel te hebben gekregen.

Beide teams kunnen de competitie aankomende zaterdag even vergeten en zich storten op een knock-out wedstrijd in de beker. Een leuk affiche op de zaterdagavond!

Laten we er een mooie avond van maken, tot zaterdag 👊

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media