VV Gorredijk

Na de 1-3 overwinning van vorige week op Heerenveense Boys Jo15-5, speelden wij afgelopen zaterdag een uitwedstrijd tegen Vidosa Jo15-1. De wedstrijd begon gelijk erg goed voor Gorredijk, de jongens van de Jo15-2 speelden heel erg goed over en kregen erg vele kansen op goal, helaas ging er nog geen één bal in het goal. In minuut 27 rende speler Jens met de bal naar de achterlijn van de tegenstander, en gaf een keurige hoge voorzet door de lucht, waaruit speler Jurre in één keer de bal of de slof kon nemen, en jahoor daar was de 0-1 voor ons. In de pauze hadden de twee coaches, de kinderen uitgelegd wat er nog beter kon in helft nummer twee. De tweede helft begon voor ons niet heel erg goed, de tegenstander kwam veel aan de bal en kreeg vele kansen die naast/over gingen. De kinderen hadden echt tot de laatste minuut gestreden om de 3 punten mee te nemen naar Gorredijk. Nadat de scheidsrechter afgefloten had, waren de kinderen en de coaches erg blij met de 3 punten!!!! Nu op naar volgende week met hopelijk weer een mooie wedstrijd.

Milan Oosterhof

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media