VV Gorredijk

Onze webshop

WISPOLIA 1 – GORREDIJK 1          1-1

Gorredijk speelde vandaag zijn 2 e bekerwedstrijd uit tegen Wispolia en beide ploegen hielden elkaar in evenwicht met een eindstand van 1-1 wat voor Wispolia een prima resultaat was ( het verloor vorige week van THOR met 5-1) en voor Gorredijk zwaar ondermaats . Terwispel was dit weekend omgedoopt tot de heuse gokstad Las Vegas; beregezellig feest met Kermis , muziek , oliebollen, een speurtocht en veel volk op de been. Het in oranje gestoken Gorredijk trapte om precies 14.00 uur af en het kreeg al gelijk in het begin van de wedstrijd dotten van kansen maar de lat en oud doelman van Gorredijk Tamsma wisten het doel schoon te houden en voorkwam een vroege achterstand van de thuis ploeg. Gaandeweg de eerste helft begon zich het beeld van vorige week tegen Tijnje af te tekenen, Gorredijk had de bal ,een veldoverwicht en creëerde het kansen maar goed voetbal, nee daar was geen sprake van teveel, te vaak balverlies en weinig goed combinaties. Wispolia daarentegen groeide in de wedstrijd; het was de mannen van trainer Pen niet aan te zien dat ze een feestje in de benen hadden; de ploeg knokte voor elke meter gras en was in de counter soms levensgevaarlijk. Maar gescoord werd er niet en zo werd de rust bereikt met een 0-0 stand.

In de 2e helft is het Jeldert Bruinsma die al in de 47 e minuut eindelijk het net weet te vinden en Gorredijk op een 0-1 voorsprong weet te zetten maar echt lang konden de Oranjehemden niet genieten van deze voorsprong. Amper drie minuten later is het Willem ter Schuur ( ook ex gorredijk) die dwars door het midden op kan komen en 1 op 1 met goalie Bilstra niet faalt en de 1-1 op het bord zet. De rest van de 2 e helft bleef het beeld onveranderd; Gorredijk had de bal maar ging hier slordig mee om en Wispolia gesterkt door het doelpunt werd steeds gevaarlijker met name van de rechterkant maar wist ook verder geen potten meer te breken en eindigde de wedstrijd in een 1-1 gelijkspel. Voor de Zwart-Witten een prima resultaat en kunnen met deze instelling en speelwijze wel eens een leuk seizoen gaan draaien terwijl er bij Gorredijk nog veel werk aan de winkel is. Komende vrijdagavond speelt Gorredijk het laatste bekerduel

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media