VV Gorredijk

De jacuzzi farm bokaal

Beste voetbalvrienden,

Aanstaande zaterdag start het allereerste voorbereidingstoernooi van VV Gorredijk.
We zijn erg blij met de deelnemende teams, als toernooicommissie hebben we getracht een mooie mix van standaardteams en 2e elftallen samen te stellen, die de degens met elkaar gaan kruisen en gaan strijden om de felbegeerde Jacuzzi Farm Bokaal.

Na afloop van het toernooi zal de 3e helft worden opgeluisterd door DJ Arne/ live muziek om er na de tijd ook een succesvol toernooi van te maken. We hopen er met elkaar een sportief en succesvol voorbereidingstoernooi van te maken.

Tot zaterdag!

Met vriendelijke groet,

De toernooicommissie

 


Klik hier voor het: 
Speelschema

Klik hier voor het: Wedstrijdregelement 

Hoofdsponsor 
De Jacuzzi Farm in Waskemeer aan de Breebergweg 17

Sponsoren
Taekema Campers Gorredijk
Compagnon Gorredijk 
Café het hoekje Leeuwarden
RFDL Meubels Terwispel

 

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media