VV Gorredijk

𝗡𝗘𝗫𝗧 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽
Na het veiligstellen van periode 3 tegen LVV Friesland krijgt het seizoen van Gorredijk een prachtig toetje. Het dessert dat wordt voorgeschoteld is de strijd om promotie naar de tweede klas. Daarvoor mogen onze jongens aankomende zondag afreizen naar SVZ 1, gelegen in Drentse Zeijen.

Gorredijk kent een goed seizoen in de 3e Klasse A. In de laatste twaalf wedstrijden werden er maar liefst 31 punten behaald. De nacompetitie is dan ook meer dan terecht en logisch vervolg voor de ploeg van Hornstra en Bruinsma.

Aankomende zondag kan Gorredijk wederom op genoeg steun rekenen van de supporters. Er zal een bus met een goedgehumeurde Gedyksters afreizen naar Zeijen, om onze jongens een hart onder de riem te steken 💪

Winst aankomende zondag zorgt ervoor dat Gorredijk zich plaatst voor de finalewedstrijd. Dat is nu nog theorie, maar laten we er samen voor zorgen dat dit werkelijkheid wordt! Tot zondag 👊

 

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media