VV Gorredijk

Onze webshop

π—‘π—˜π—«π—§ 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽
Zondag ontvangt Gorredijk Read Swart op Sportpark Kortezwaag. Om 14:00 uur duelleren de nummer vier & vijf om punten in de voorlaatste wedstrijd van het seizoen. Afgelopen speelronde behield Gorredijk de zegereeks door met 0-3 te winnen van Oosterlittens. Bij winst tegen Read Swart houdt Gorredijk nog altijd uitzicht op de derde periode. Resultaat halen is dus van belang!

Β Eerder dit seizoen werd er jammerlijk met 4-2 verloren op Sportpark de Jister. Gorredijk kwam goed terug na een 2-0 achterstand, maar bleef met lege handen zitten. Extra reden voor onze jongens om de thuiswedstrijd naar zich toe te trekken. Gorredijk kan uw steun zondag goed gebruiken, samen op weg naar de driepunter!

Na de tijd zorgen wij voor het nodige vertier. In de derde helft geven we een flinke slinger aan het Rad van Fortuin en DJ Arne mixt al uw favoriete platen aan elkaar. Wellicht dat uΒ  nog een glimp opvangt van het kampioensfeest van ons derde elftal πŸ†. Ook leuk! Tot zondag! πŸ’ͺ

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media