VV Gorredijk

Onze webshop

π—‘π—˜π—«π—§ 𝗠𝗔𝗧𝗖𝗛 ⚽
Zondag staat de wedstrijd tegen VC Trynwalden op het programma voor onze jongens. Op 20 februari hervatte Gorredijk, n
a een lange winterstop de competitie tegen Trynwalden. In die ontmoeting bleven de teams op een 1-1 gelijkspel steken.
Β 
Wie Gorredijk volgt weet dat het de afgelopen weken in een goede vorm verkeerd. Er wordt fanatiek gevoetbald door de mannen van Hornstra en ziet deze inzet beloond worden met drie punten. In de afgelopen zeven wedstrijden werden er maar liefst 18 punten gepakt! De verschillen zijn inmiddels zo groot niet meer en daardoor kan Gorredijk lekker naar boven kijken.
Β 
In Trynwalden vindt Gorredijk een directe concurrent. De ploeg uit Oentsjerk staat op de 8e plaats en volgt Gorredijk (7e) op vier punten. Trainer Rick Jansma kan blij zijn met de 2-0 overwinning op Oosterlittens afgelopen weekend, hierdoor houdt ook Trynwalden uitzicht op een mooie plaats in de eindklassering en zal het met een goed gevoel afreizen naar Gorredijk.
Β 
Een paar maanden geleden was alles anders. Trainer Michiel Hornstra sprak in februari voorafgaand de eerste ontmoeting tegen Trynwalden in de plaatselijke krant, “It is dreech, mar wy rΓͺde it”. Het woordje dreech hebben u en ik de afgelopen weken in ieder geval niet uit de mond van een Gerdykster horen vallen πŸ™‚
Β 
Laten we hier aankomende zondag ook op hopen, tot dan! πŸ’ͺ🏻
Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media