VV Gorredijk

Driemaal is scheepsrecht!
Na twee afgelaste wedstrijden wordt de ontmoeting tussen VV Gorredijk 1 en VV St. Annaparochie 1 aanstaande vrijdag ingehaald. Om 20:00 uur wordt er afgetrapt op ons kunstgrasveld.

Gorredijk won in de vorige speelronde op eigen veld van Renado (2-1). Een hard duel, waarin het spel vaak stil lag wist Gorredijk uiteindelijk naar haar hand te zetten. Na 90 minuten werd de derde overwinning op rij een feit en staat de ploeg van Hornstra momenteel op de 8e plaats.

Bij de tegenstander is het niet de vraag óf zij kampioen worden maar wanneer. Sint Annaparochie speelt erg constant en door de wankelende resultaten van de nummer twee Akkrum is de koppositie alleen maar comfortabeler geworden.

Op de ranglijst is het verschil groot, maar vrijdag is het gewoon 11 tegen 11 op Sportpark Kortezwaag 💪

Tot slot willen wij uw aandacht vragen voor het volgende.
Ter nagedachtenis van het overlijden van ons erelid Hinke de Vries zullen wij voor aanvang van de wedstrijd één minuut stilte houden.

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media