VV Gorredijk

Onze webshop

AH Jeugdtoernooi 2022

In 2022 organiseert VV Gorredijk weer het AH-jeugdvoetbaltoernooi. Het toernooi wordt al vele jaren georganiseerd waarbij plezier en sportiviteit hoog in het vaandel staan. Omdat er op verschillende niveaus wordt gestreden om de prijzen, maakt iedereen evenveel kans om te winnen en aan het einde van het toernooi is er uiteraard voor alle deelnemers een blijvende herinnering.

De editie van dit seizoen vindt plaats op: Zaterdag 11 juni 2022. Het toernooi wordt georganiseerd voor jeugdteams in de volgende leeftijdscategorieën: ’
s ochtend: JO7 t/m JO10
’s middags: JO11 en JO12

Graag nodigen wij teams van uw vereniging uit om deel te nemen aan ons toernooi. We horen graag of er teams van uw vereniging willen deelnemen aan ons toernooi. Stuur hiervoor een mail naar jeugdtoernooigorredijk@gmail.com met de vereniging gegevens en welk team u in wilt schrijven. 

Wij zien uw inschrijving met belangstelling tegemoet!

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media