VV Gorredijk

Onze webshop

nieuwsbericht-geen-voetbal-vv-gorredijk

Komende drie weken na 17.00 uur geen voetbal

Beste allemaal,

Iedereen zal ongetwijfeld de nieuwe maatregelen gehoord hebben gisteravond i.v.m. de oplopende aantal coronabesmettingen. Hoe erg we het ook vinden zijn we helaas genoodzaakt om de aankomende 3 weken alle trainingen af te lassen. Aankomende week zal de KNVB een beslissing nemen over het wel of niet doorgaan van de competities van zowel de jeugd op Zaterdag als de senioren op Zondag. We houden jullie op de hoogte zodra daar een beslissing over genomen is. Samen met zijn allen de schouders ermaar weer onderzetten en hopelijk zijn we dan weer snel van de maatregelen af.

Samen sterk en blijf vooral gezond.

Het bestuur.

Deel dit bericht op:
Hoofdsponsor
Volgende wedstrijd
Laatste nieuws
Social media