| Raadsleden | Johannes Overwijk |
| Andries Idzerda | |
| Jan Oosterloo | |
| Gerard de Vries | |
| Merel van der Linden | |
| Sjoerd Minkes | |
| Wendy Bok | |
| Peter van der Wijk | |
| Romke van der Vlugt | |
|
Kars van der Weg Inge van der Walle |
WAT IS DE RAAD VAN 11 ?
De Raad van 11 doet denken aan carnaval, echter is dat hier niet van toepassing, het heeft puur betrekking op het aantal leden dat deze Raad vormt. De Raad van 11 is 13 jaar geleden ontstaan en was een uitvloeisel van de toenmalige Ontspanningscommissie die bestond uit 5 enthousiaste leden die o.a. droppings organiseerden voor de jeugd. In het begin was alles nog klein van opzet temeer ook omdat men afhankelijk was van de financiën van de voetbalclub zelf.
Viswedstrijden, bingo, droppings en het Sinterklaasfeest voor de jongste jeugd waren in die tijd de eerste activiteiten die de Raad van 11 organiseerden. Na verloop van tijd kwam de creativiteit en ondernemingslust van de Raad van 11 naar boven borrelen en werd er via sponsoracties en andere activiteiten geld binnengehaald om meer dingen te kunnen organiseren. Dat dit ons goed afging was wel te merken aan de vele positieve reacties van de jeugd maar ook van de ouders en het Bestuur van VV Gorredijk.
Activiteiten werden grootser van opzet zoals een heuse zeskamp, boardingtoernooi rond Oud- en Nieuw en zelfs een keer een middagje op quads rijden stond op het programma. Na een aantal jaren kwamen we op het idee om weer eens een groot toernooi voor de jeugd te organiseren en dit gebeurde toen ook. Er werd toen zelfs al gestart op vrijdag met de jongste jeugd (F-Pupillen) en we eindigden op zondag met de A-junioren. Op zaterdag was het altijd een drukke dag met de rest van de jeugd (E’s t/m de B’s). Ook dit leverde vele positieve reacties op en omdat we bovendien buiten het veld ook nog leuke dingen hadden zoals een springkussen en gratis ranja en cake voor iedereen was dit toernooi elk jaar een succes.
Ook zijn we toentertijd gestart met voetbalclinics met o.a. Arnold en Gerrie Mühren en later met de welbekende voetbalclinics van Sc Heerenveen met Maarten de Jong. Clinics die nu worden georganiseerd door een actieve Jeugdcommissie.
De Raad van 11 is al jaren een begrip binnen de voetbalclub mede door hun vaak leuke en creatieve activiteiten maar ook door het enthousiasme van de leden van de Raad zelf. We organiseren nu zelfs in de winterstop een onderling zaalvoetbaltoernooi met feestavond voor de senioren.
Onze doelstelling blijft echter om activiteiten voor de jeugd te organiseren buiten het voetbal om. We hopen hierdoor dat de jeugd aan onze vereniging verbonden blijft en dat zij via positieve mond op mond reclame andere niet voetballende jeugd enthousiast kunnen maken om ook bij de VV Gorredijk te komen voetballen. Wat mij betreft kunnen we nog vele jaren vooruit met de Raad van 11.
Hannes Overwijk
Voorzitter Raad van 11